w

Gdy Twój pies staje się… drogową reklamą (Video)

Znaczna większość osób zamieszkujących naszą planetę uwielbia zwierzęta. Ulubieńcami ludzi są między innymi psy wszelakich ras.

Niektórzy starają się jak najdłużej przebywać ze swoimi czworonogami. Nie zawsze jest jednak czas na wszystko, dlatego zdarza się, że spacer z psiakiem łączy się z zakupami. Nie każdy obiekt zezwala na wprowadzanie zwierząt do wnętrza, dlatego w takich sytuacjach czworonogi muszą zaczekać na zewnątrz.

Gdy nie ma specjalnie przystosowanego miejsca, właściciel sam musi zdecydować, gdzie przywiązać smycz, by ani pies, ani ludzie nie czuli dyskomfortu. Ta Pani wybrała zdecydowanie zły przedmiot – reklamę Coca-Coli, która nie była zbyt ciężka.

Pies momentalnie ruszył przed siebie, a za nim wielki masz i flaga producenta napoju gazowanego. Zwierzak wypadł na drogę, ale każdy znajdujący się w otoczeniu kierowca zdołał wyhamować. Skutecznie ostrzegał ich przemieszczający się czerwony żagiel… Chwilę później udało się zapanować nad sytuacją. Co najważniejsze, nikomu nic się nie stało. Pamiętajcie, by zawsze dobrze sprawdzać miejsca, w których Wasz futrzany przyjaciel ma zaczekać.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BMW E34 M5 w idealnym stanie na sprzedaż – horrendalna cena!

Interwencja strażaków – próba znalezienia silnika w Porsche Cayman (Video)