w

Gdy na Twojej drodze „lądują” stragany… (wideo)

Latające stragany
Gdy na Twojej drodze "lądują" stragany... (wideo)
Latające stragany
Gdy na Twojej drodze „lądują” stragany… (wideo)

W niektórych zakątkach świata ogromną rolę odgrywa uliczny handel. Tak też jest w Bangkoku.

Stolica Tajlandii słynie z barwnych ulic i dużego ruchu. Skojarzeń z tym miejscem jest oczywiście znacznie więcej… Wróćmy jednak do wspomnianego handlu. Kluczową rolę odgrywają tu liczne stragany ulokowane wzdłuż ulic.

Można na nich kupić praktycznie wszystko – zupełnie jak na targu, tyle że takim, który ciągnie się przez pół dużego miasta. Wiele „boksów” handlowych ma tam prowizoryczną formę. Nikt jednak nie przejmuje się takimi szczegółami.

Kierowcy przemieszczający się w takich miejscach muszą bardzo uważać – zarówno na ludzi, jak i owe stragany. Wystarczy, że pojawi się nieco mocniejszy wiatr i wszystko zaczyna fruwać. Ten materiał obrazuje to doskonale.

Widać na nim, jak prowizoryczne zadaszenia lądują na ulicy tuż przed maską jadącego samochodu. Niewiele zabrakło do zderzenia i uszkodzenia pojazdu.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chevrolet Corvette C8 rozbity w Dubaju

Dubaj jest uboższy o kolejny supersamochód. Chevrolet Corvette C8 doszczętnie rozbity (wideo)

Toyota GR 86 2021

Już nie nazywa się GT. Teraz to Toyota GR 86, która trafi do Europy