w

Gdy masz pecha i… źle zabezpieczony ładunek

Kłopoty z ladunkiem
Gdy masz pecha i... źle zabezpieczony ładunek

Przewożenie załadunku to wbrew pozorom nie taka łatwa sztuka. Trzeba mieć w sobie mnóstwo ostrożności, ale też wiedzieć, jak wszystko rozmieścić.

Wszystko za sprawą różnych rodzajów towaru. Odpowiednie rozłożenie masy i obniżenie środka ciężkości to absolutne podstawy. Czasem jednak może pójść coś nie po myśli użytkownika pojazdu i dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń.

Nokaut od… jabłek

Ten kierowca auta dostawczego chciał sprawdzić, czy wszystko w porządku ze skrzynkami owoców, które przewoził. Okazało się, że podczas jazdy doszło do przemieszczenia ładunku i otwarcie drzwi zaowocowało poważnymi kłopotami.

Jabłka spadły na kierowcę
Źle zabezpieczony ładunek przygniótł kierowcę

Jabłka spadły na człowieka, który momentalnie uderzył o asfalt. Na szczęście nie stracił przytomności i zdołał się wydostać o własnych siłach. Istniało jednak spore ryzyko powstania uszczerbków na zdrowiu.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Łos przebiegający przez drogę

Spotkanie z łosiem: Zniszczony samochód i problemy z ubezpieczeniem

Nieoznakowana Kia Stinger

Szybka lekcja pokory dla szeryfa: Policyjna Kia na zderzaku