w

Gdy masz brzydkie auto i chcesz z niego zrobić… karetę

Chrysler PT Cruiser nie należy do najpiękniejszych samochodów, które ujrzały światło dzienne. Wielu twierdzi, że to jeden z najgorzej wyglądających modeli zza Oceanu.

Muszę przyznać, że jego stylistyka nie robi na mnie pozytywnego wrażenia. Są jednak różne gusty i… pomysły. Pewien śmiałek uznał, że będzie to idealne auto do stworzenia… mechanicznej karety. No cóż, pomijając kwestię samego PT Cruisera, wydaje się to dość dziwne…

Facet postanowił jednak nie być gołosłowny i wziął się do roboty. Na początku wydłużył rozstaw osi do kuriozalnych rozmiarów (godnych limuzyn). Potem zaczęło się projektowanie nadwozia. Trzeba przyznać, że wyobraźni mu nie zabrakło.

Teraz mechaniczna kareta o mocy 140 KM szuka nowego właściciela. Być może ktoś chciałby spełnić marzenia swojej córeczki w wieku przedszkolnym. Nie są to jednak tanie rzeczy – właściciel oczekuje sporej sumy… Link do ogłoszenia znajdziecie TUTAJ.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Honda HR-V Sport – ile kosztuje w Polsce?

Stary Accord i… ogromne koła (Video)