w

Gdy masz Audi A8, ale chcesz pick-upa…

Co ogranicza domorosłych tunerów? No jasne, że tylko wyobraźnia. Niektórzy mają jednak tak bujną, że trudno w ogóle mówić o jakichkolwiek barierach.

Pod takim stwierdzeniem musiał się znaleźć prezentowany projekt. Muszę Wam przyznać, że pierwsza generacja Audi A8 to jedna z moich ulubionych niemieckich limuzyn. Wprowadziła bowiem do segmentu masywność i zgrabne obłości, których brakowało u konkurencji.

Posiadanie zadbanego egzemplarza tego modelu jest swego rodzaju inwestycją. Warunek utrzymania, a nawet wzrostu wartości to oczywiście oryginalność. Niektórzy podchodzą jednak do takich spraw inaczej i stawiają na swego rodzaju unikatowość.

Pewien posiadacz jednej z jeżdżących sztuk postanowił ją przerobić na pick-upa. W tym celu pozbył się tylnych drzwi, drugiego rzędu siedzeń, a następnie bagażnika. Z nowo powstałej przestrzeni stworzył skrzynię załadunkową. Efekt końcowy jest dość kontrowersyjny…

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ze skrajnie prawego, na skrajnie lewy – nierozsądna zmiana pasa (Video)

Wysoka prędkość, opóźnione hamowanie – wypadek za kierownicą Morgana (Video)