w

Gdy chcesz wjechać na lawetę bez odpalania, a nie masz wyciągarki

Pomysłowe wjeżdżanie na lawetę
Gdy chcesz wjechać na lawetę bez odpalania, a nie masz wyciągarki

Auto-laweta to niezwykle przydatny pojazd, który daje bardzo duże możliwości. Przydaje się podczas transportu innych samochodów w różnych okolicznościach.

Wjechanie na lawetę nie stanowi większego problemu – wystarczy trafić w najazdy i „wspinać się” w spokojnym tempie. Gdy pojazd jest uszkodzony i nie odpala, przydaje się wyciągarka, która pozwoli na umieszczenia auta we właściwym miejscu bez większego wysiłku.

A co, jeśli samochód nie odpala i nie ma wyciągarki? Wtedy pojawia się duży problem. Ta grupa osób postanowiła poradzić sobie bez uwzględniania jakiegokolwiek BHP. Wpadli na pomysł, by jedno auto wepchnąć drugim, co było dość niebezpieczne.

Gdy udało się przesunąć czerwonego hatchbacka, wykorzystano pasy ściągające, dzięki którym uzyskuje się właściwą stabilność samochodu. Ostatecznie udało się wykonać zadanie, ale nie radzimy powtarzać takich sztuczek…

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Civic like a Lamborghini

Civitador, czyli Honda, która miała być, jak Lamborghini

Kultowe BMW na sprzedaż

To BMW potrafi rozkochać w sobie każdego fana motoryzacji. Zostało sprzedane za horrendalne pieniądze