w

Ford Bronco ze śniegu. Bałwan wygląda przy nim niepoważnie (wideo)

Snowly Ford Bronco
Ford Bronco ze śniegu. Bałwan wygląda przy nim niepoważnie

Artyści tworzący w śniegu i lodzie muszą działać szybko i precyzyjnie, by ich projekty nie topniały w oczach.

To tak pół żartem, pół serio. A co powiecie na sztukę motoryzacyjną w takim wydaniu? Ford Bronco ze śniegu to nietypowy projekt, który może się podobać. Ktoś włożył sporo pracy, by wszystko wykonać z należytą dokładnością.

Ford Bronco ze śniegu
Rzeźba ma oryginalne wymiary Bronco

Warto dodać, że dzieło zostało zaprezentowane i stworzone podczas Buffalo Auto Show, czyli imprezy zrzeszającej zarówno producentów, jak i fanów motoryzacji. Ci drudzy mają atrakcje jeszcze przed wejściem do budynków.

Śnieżny Ford Bronco

Trudno byłoby przejść obojętnie obok czegoś takiego Ford Bronco ze śniegu został wykonany przez Erica Jonesa. Artysta starał się oddać oryginalne wymiary i proporcje amerykańskiego samochodu. Jak można się domyślać, na cały projekt nie miał za wiele czasu – poinformował lokalne media, że zdążył wszystko zrobić w 5 dni.

Jones oznajmił, że był to najtrudniejszy projekt w jego dotychczasowej karierze. Nowojorski artysta specjalizuje się na co dzień wykonywaniem karykatur, co starał się też delikatnie przemycić w tym stworzonym Bronco.

Przypomnijmy, że Ford Bronco jest dostępny na amerykańskim rynku od zeszłego roku. Kultowa terenówka uchodzi za konkurenta Jeepa Wranglera. Czy zadebiutuje kiedyś w Europie? Jeżeli tak, to najpewniej w „złagodzonym” wariancie, który jest najbliższy charakteru SUV-a, a nie off-roadera.

https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMOrZngswgeS2Aw?hl=pl&gl=PL&ceid=PL%3Apl

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ford Puma 1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line

Ford Puma 1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line – test, dane techniczne, cena, opinie

Łada z otwieranym dachem

Łada z aktywną aerodynamiką dachu? Wątpliwy pomysł, zabawne wykonanie