w

Fisker Karma od Ultimate Auto

Fisker Karma to nic innego jak luksusowy samochód dla „zielonych” bogaczy, którzy doceniają przede wszystkim indywidualizm i wartości… ekologiczne.

 

To sprawia, że tunerzy rzadko biorą na warsztat ten model. W tym przypadku wyjątkiem jest firma Ultimate Auto, która postanowiła podkreślić unikatowy charakter tej sportowej hybrydy.

 

Trzeba podkreślić, że napęd (silnik benzynowy + elektryczny) nie został poddany modyfikacjom. Ze względu na skomplikowaną konstrukcję, trudno byłoby w bezpieczny sposób zwiększyć moc Fiskera.

 

Za bazę posłużył biały egzemplarz, który został wyposażony w 24-calowe felgi aluminiowe Forgiato w kolorze karoserii. Postanowiono także przyciemnić lampy i wzbogacić nadwozie o kilka dodatków ze szczotkowanego aluminium. Dzięki temu Karma wyróznia się jeszcze bardziej.

 

Autor: Wojciech Krzemiński
Źródło: Worldcarfans 

 

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowy SUV Chery

Audi A3 Sportback 2,0 TDI Ambiente – Sportback znaczy więcej