w

Fiat Doblo po face liftingu

Doblo to jeden z najpopularniejszych małych dostawczaków na rynku. Obecna generacja tego modelu doczekała się właśnie kuracji odmładzającej.

fiat_doblo_face_lifting_2014_3

Styliści Fiata postanowili zrobić nieco więcej niż dodać kilka listew… Pierwsze, co rzuca się w oczy to zupełnie nowy pas przedni. Tworzą go nowe reflektory, długi i wąski grill, pochylona maska i masywny zderzak.  Z tyłu modyfikacje ograniczyły się do kosmetyki (inne wypełnienia lamp). Teraz włoskie auto wygląda nie tylko nowocześniej, ale i dojrzalej.

fiat_doblo_face_lifting_2014_2

Co ciekawe, diametralnie zmieniło się także wnętrze. Chodzi przede wszystkim o kokpit z lepszych materiałów, który zyskał nowoczesny panel multimedialny. Ponadto zastosowano przyjemniejsze dla oka zegary i nową kierownicę. Auto będzie dostępne z dieslami z rodziny Multijet w trzech pojemnościach: 1,3 litra (75 i 90 KM), 1,6 litra (90 i 105 KM) oraz 2 litry (136 KM). Dla zwolenników benzyniaków udostępniona zostanie 1,4-litrowa jednostka w dwóch wariantach: 90 i 120 KM.

 

Źródło: WCF

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowe Audi TT Roadster

Honda Civic po face liftingu