w

Fiat 500X Opening Edition

Fiat 500X to bez wątpienia najładniejszy model włoskiej marki tej dekady.fiat_500x_opening_edition_2014_3

 

Wkrótce na rynek trafi wersja „rozpoczynająca”. Opening Edition, bo właśnie taką nosi nazwę, wyróżnia się bardzo bogatym wyposażeniem i kilkoma dodatkami. Pierwsze co rzuca się w oczy to kremowy (lub czerwony) lakier, który kontrastuje z czarnymi osłonami. Uwagę zwracają także wieloramienne, 18-calowe felgi aluminiowe. We wnętrzu natomiast jest wszystko, czego można oczekiwać – od automatycznej klimatyzacji, komputera pokładowego i pełnej elektryki, aż do wszelkiego rodzaju systemów bezpieczeństwa.

fiat_500x_opening_edition_2014_2

Pod maską 500X Opening będzie mogła pracować jedna z trzech jednostek napędowych: diesel o pojemności 1,6 litra generujący 120 KM, benzynowe 1,4 o mocy 140 KM lub 2-litrowy silnik o tej samej mocy, ale dostępny z napędem na obie osie. Spodziewamy się naprawdę dużego zainteresowania tym modelem!

 

Źródło: WCF

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sukces produkcyjny Audi A1

Volvo XC90 (2002-2014) ? Szwed w służbie rodziny