w

Fiat 500X Mopar

Fiat 500X jest według nas jednym z najlepiej zapowiadających się modeli włoskiej marki w tej dekadzie. fiat_500x_mopar_2014_3

 

Jest to crossover, czyli należy do grupy aut „modnych”. Firma Mopar, czyli oficjalny partner Fiata zajmujący się tuningiem przygotowała ciekawe dodatki dla 500X. Karoseria może zostać pomalowana na nietypowy kolor (np. beżowy) lub otrzymać ozdobną okleinę (np. czerwone pasy). Oprócz tego klient może wybierać spośród wielu wzorów felg. Mopar oferuje także nowy zestaw dywaników, listwy ozdobne, boxy dachowe, a nawet uchwyty pozwalające przewieźć sprzęt sportowy – zarówno letni jak i zimowy. W sumie lista dodatków to 100 różnych pozycji. To oznacza, że 500X może być skonfigurowany bardzo indywidualnie.

 

Źródło: WCF

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Niestety miałem okazje jechać tym samochodem i nie przypadł mi do gustu. Myślałem, że będzie w nim chociaż zbliżony do aut amerykańskich, a okazał się zwykłą „taczką”. Chrysler i Jeep według mnie niestety stracił na połączeniu z Fiatem, jedyny plus to wnętrza samochodów są naprawdę spoko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Volkswagen Golf R400

Nowy Continental skorzysta z płyty podłogowej Porsche!