w

Ferrari SP275 RW Competizione

Ferarri wypuszcza od czasu do czasu edycje specjalne swoich modeli. Zupełnie innym jest jednak zaprojektowanie konkretnego auta według uznania klienta.

ferrari_sp275rw_competizione_3

Personalizacja w Maranello może obejmować dosłownie wszystko, więc projekt zależy od wymagań i grubości portfela nabywcy. Musi być jednak stworzony ze smakiem żeby mógł godnie nosić logo włoskiego producenta. Dobrym tego przykładem jest Ferrari SP275 RW Competizione przyłapane w Daytonie podczas Ferrari Finali Mondiali, gdzie trwała impreza fanów tej marki, której celem jest podsumowanie roku. Auto należy podobno do dentysty jeżdżącego nim od około tygodnia. Za bazę posłużył model F12 i wiele mówi się o wersji TdF, ale te informacje nie zostały potwierdzone. Swoją stylistyką nawiązuje do kultowego 275 GTB z 1964 roku. Podoba nam się!

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie będzie następcy Mazdy RX-8

Opel Insignia Grand Sport oficjalnie