w

Fatalny wypadek na skrzyżowaniu. Szalona prędkość sprawcy

Szalona prędkość i wypadek na skrzyżowaniu
Fatalny wypadek na skrzyżowaniu

Poruszanie się w mieście wymaga utrzymywania niskich prędkości. Tylko w ten sposób można zminimalizować ryzyko wystąpienia kolizji, potrąceń czy wypadków.

W terenie zabudowanym istnieje mnóstwo newralgicznych miejsc, których pokonywanie musi uzupełnione koncentracją i wyobraźnią. Niestety, wielu kierowców lekceważy wszelkie ograniczenia oraz przepisy ruchu drogowego. Właśnie dlatego dochodzi do tak niepożądanych sytuacji…

Użytkownik srebrnego auta poruszał się z absurdalnie dużą prędkością i stracił panowanie nad autem. Będąc na już na skrzyżowaniu, wyleciał w powietrze, wjechał w tylną część karoserii białego sedana, a następnie wylądował na dachu.

Uczestnicy wypadku doznali poważnych obrażeń, ale przeżyli i są hospitalizowani. Pamiętajcie, by nigdy nie jeździć tak szybko, jeżeli warunki i przepisy na to nie pozwalają. Nie warto ryzykować życiem i zdrowiem.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Taycan od Prior Design

Porsche Taycan od Prior Design. Nisko i szeroko

Nieoświetlona przyczyną wypadku

Gdy z Twojego pasa „wyrasta” nieoświetlona ciężarówka