w

Europejski Mustang będzie bardziej komfortowy

Najnowsza generacja amerykańskiej ikony to jeden z najciekawszych samochodów dostępnych na Starym Kontynencie. Nowy Mustang pojawi się w salonach na początku 2015 roku, ale do tego czasu Ford musi wprowadzić jeszcze kilka poprawek.

ford_mustang

Co ciekawe, wspomniane poprawki będą dotyczyć zawieszenia, które zdaniem sporej części europejskich dziennikarzy jest… zbyt twarde, przez co samochód źle spisuje się w czasie jazdy przy niskich prędkościach. Inżynierowie Forda już pracują nad zmianą tego stanu rzeczy, chociaż podkreślają, że modyfikacje potencjalnie mogą (ale nie muszą) naruszyć ogólną charakterystykę prowadzenia sportowego modelu podczas ostrzejszego traktowania – mamy nadzieję, że jednak uda im się odnaleźć kompromis. Chyba po raz pierwszy w historii amerykański samochód jest ganiony za coś podobnego…

 

Źródło: WCF

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fiat Panda za 25 tysiecy zlotych

Fiat Panda 4X4 1.3 Multijet – Jedyny w swoim rodzaju

Hyundai stworzy rywala dla Priusa