w

Elon Musk wyzywa Putina na pojedynek. Amerykański miliarder ośmiesza 70-letniego dyktatora

Elon Musk kontra Putin
Elon Musk wyzywa Putina na pojedynek. Amerykański miliarder ośmiesza 70-letniego dyktatora

Ekscentryczny miliarder wsparł broniący się naród nowoczesnym sprzętem. Na tym jednak nie koniec jego działań.

W sieci aż zawrzało. Elon Musk wyzywa na pojedynek Putina, co wydaje się kuriozalne i bardziej odpowiednie w cyrku, ale w tym szaleństwie może być metoda. Każdy mały krok niszczy opinię włodarza Rosji.

Zacznijmy od tego, że założyciel Tesli oznajmił, że „stawką pojedynku jest Ukraina”. Nikt nie jest na tyle nierozsądny, by sprowadzić losy państwa do bójki jeden na jednego. Pamiętajmy jednak, że wizerunek 70-letniego dyktatora oparty jest na bezwzględności i sile.

Pojedynek science fiction

Jeżeli człowiek niezwiązany ze sportem wręcz wyśmiewa „potężnego wodza” i widzi to cały świat, to raczej trudno mówić o powadze. Putin ma coraz większe obawy co do własnego bezpieczeństwa i utrzymuje dystans między sobą a swoimi współpracownikami. Jak przekazują mediom ludzie z jego kręgu, jest zaniepokojony obecną sytuacją.

I trudno się temu dziwić. Zbrodniarz wojenny, którego celem jest zniszczenie narodu ukraińskiego powinien jak najszybciej trafić do Hagi i tam usłyszeć wyrok wydany przez Międzynarodowy Trybunał Karny.

Post Muska na twitterze do Putina
Wyzwanie w social mediach raczej nie przyniesie rezultatu. Putin nie korzysta z takich kanałów. Nie lubi nawet użytkować komputera

Wojna na Ukrainie nie skończy się po jego myśli. To już niemożliwe. Ujawnił swoje niekompetencje, nieprzygotowanie i słabości, których wielu nigdy by się nie spodziewało. Częściowo zrezygnował z polityki strachu i przeszedł do działania militarnego, co było ogromnym błędem.

Rosyjska gospodarka jest coraz bliżej dna, a sytuacja polityczna Putina nie napawa optymizmem. Chiny, które proszone są przez Putina o wsparcie apelują o pozostawienie aktualnych granic. Jesteśmy pewni, że w tej rozgrywce wykorzystają Rosję, która tak naprawdę będzie największą ofiarą działań 70-letniego dyktatora.

Niestety, giną tysiące niewinnych ludzi i to nie może zostać zapomniane. Wszyscy zbrodniarze wojenni muszą trafić do sądu, gdzie powinni usłyszeć najsurowsze z możliwych wyroków.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Elektryczne crossovery Forda

Ford planuje kolejne modele elektryczne. Wśród nich będzie Puma

Rosyjski dron zestrzelony przy granicy z Polską

Pilne. Rosyjski dron latał nad Polską. Został zestrzelony