w

eleMMent PALAZZO

Samochody kempingowe często kojarzą się ze starszą parą niemieckich turystów, którzy lubią aktywnie spędzać czas. No cóż, znaleźliśmy wyjątek od tej reguły.

 

Jest nim eleMMent PALAZZO stworzony przez austriacką firmę Marchi Mobile. Na wstępie należy zaznaczyć, że na ten dom na kołach mogą pozwolić sobie nieliczni – cena wyjściowa to 3 mln dolarów…

 

Auto wygląda jak wyrośnięty, mechaniczny kosmita. Oprócz „domowych” kształtów, eleMMent wyróżnia się zaokrągloną przednią szybą, oryginalnym grillem i wielką, centralnie umieszczoną wycieraczką.

 

Najważniejsze jest jednak wnętrze. W tym przypadku można je pomylić z luksusowym apratamentem z Nowego Jorku… Na każdym kroku znajdują się najlepsze materiały, w tym drewno i skóra. Oczywiście znalazło się tu miejsce na aneks kuchenny i piękną sypialnię.

 

PALAZZO robi ogromne wrażenie. Oby więcej firm decydowało się na tak odważne projekty!

 

Autor: Wojciech Krzemiński
Źródło: Carscoops

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Audi Sport Quattro

BMW serii 4 zaprezentowane