w

Dzieje się! Zdjęcia wnętrza Dacii Sandero 2021 trafiły do sieci!

Na początku tego miesiąca pokazywaliśmy Wam oficjalne grafiki przedstawiające kolejne generacje Sandero i Logana. Teraz do sieci trafiły zdjęcia wnętrza.

Są to materiały nieoficjalne, które zostały wykonane amatorsko. Nie mają świetnej jakości, ale zdradzają, że projektanci naprawdę postarali się bardziej, niż można było przypuszczać. Zegary pozostały analogowe, a pomiędzy nie wpasowano wyświetlacz komputera pokładowego. Dokładnie taki sam zestaw znajdziemy w Dusterze.

Tuż obok zagościła zupełnie nowa konsola centralna. Na jej szczycie znalazł się dotykowy ekran multimedialny, który zgodnie z trendami wystaje poza obrys „deski”. Pod nim umieszczono dwie dysze nawiewu i niezależny panel klimatyzacji, która może być automatyczna. Nie zabrakło również gniazd 12V i USB, półek, schowków, kieszeni i wnęk. Rumuńsko-francuska marka zawsze stawia na praktyczność. Poza tym, spodziewamy się jeszcze przestronniejszego wnętrza. Warto również zwrócić uwagę na detale. Nie brakuje urozmaiceń kolorów i ozdobnych wstawek, co oczywiście cieszy.

Autorzy nowych Sandero i Logana na pewno uzupełnili listę systemów bezpieczeństwa, które będą wspomagać kierowcę i pasażerów. Na listę nowych rozwiązań musimy jednak jeszcze trochę poczekać. To samo dotyczy silników, ale duże prawdopodobieństwo, że pod maską zagoszczą jednostki 1.0 TCe, które mogą być uzupełnione instalacją LPG.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

4 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Lexus LS 2021 (lifting) – w ofercie pozostanie tylko hybryda

Plan elektryfikacji gamy Nissana

Tylko jeden kraj zaoferuje nieoprocentowane pożyczki na używane auta elektryczne. Jaki?