w

Druga odsłona „Cafe pod Migawką”

Kolejne spotkanie ?Cafe pod Migawką? odbędzie się 16 lutego w sosnowieckim Centrum Informacji Miejskiej. Tematem przewodnim będzie fotografia reportażowa.

 

?Cafe pod Migawką?, jest to cykl comiesięcznych spotkań fotograficznych organizowanych przez Grupę 4Photo oraz Centrum Informacji Miejskiej w Sosnowcu. W trzecią sobotę lutego, w siedzibie CIM?u odbędzie się drugie posiedzenie przy kawie, którego głównym tematem będzie tym razem fotografia reportażowa.

 

Gościem specjalnym spotkania będzie znany fotoreporter Józef Wolny. Urodzony 1960 roku w Rudzie Śląskiej. Uczestnik licznych wystaw, konkursów i prezentacji fotograficznych. Od 1983 związany z Katowickim Towarzystwem Fotograficznym. Od 2003 członek ZPAF.

 

Jako fotoreporter publikował swoje zdjęcia między innymi w tygodnikach: „Panorama”, „Katolik”, „Gazeta Wyborcza”, „Super Express”. Prowadził Studio Fotografii Reklamowej „Format”. Aktualnie fotoedytor i szef działu foto ?Gościa Niedzielnego?.

 

Dodatkową atrakcją spotkania będzie pokaz fotografii Wolnego, dokumentujących chwile po trzęsieniu ziemi na Haiti, w 2010 roku.

 

Organizatorzy zachęcają, aby na spotkanie przynieść swoją najciekawszą fotografię reportażową. Wszystkie prace zostaną fachowo ocenione i omówione przez gościa.  Autor najlepszej wybranej przez gościa fotografii zostanie nagrodzony atrakcyjnymi upominkami.

 

Integralną częścią przedsięwzięcia jest wystawienie przyniesionych prac na specjalnej ekspozycji w Centrum Informacji Miejskiej, do czasu następnego spotkania. Dzięki temu, uczestnicy ?Cafe pod Migawką? będą mieli możliwość zaprezentowania swoich zdjęć, przed sporą liczbą osób odwiedzających codziennie Centrum.

 

O inauguracji ?Cafe pod Migawką? pisaliśmy tutaj.

 

 

Autor: Kamil Myszkowski

Źródło: 4photo.pl

 

 

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Alfa Romeo 4C nadchodzi!

Zmiany w Fordzie