w

Doprowadził do kolizji z Mercedesem i słupem: Próbował naprawić swoją Ładę skacząc po masce

Kolizja łady z mercedesem - ucieczka z miejsca zdarzenia
Doprowadził do kolizji z Mercedesem i słupem: Próbował naprawić swoją Ładę skacząc po masce

Każdy może być uczestnikiem, a nawet sprawcą nieprzyjemnego zdarzenia drogowego. W takich sytuacjach warto wiedzieć, jak się zachować.

Kluczem jest zachowanie spokoju – po to, by nie podejmować kolejnych złych decyzji. Niekiedy jednak nerwy biorą górę i dochodzi do ciągu pomysłów, który trudno uznać za właściwy. W tej sytuacji również zabrało „chłodnej głowy” i zdrowego rozsądku.

Kierowca starej Łady najpewniej zagapił się jadąc prostą ulicą. W wyniku tego uderzył w słup i otarł się o stojącego obok Mercedesa. Po chwili dezorientacji, wrzucił wsteczny, zatrzymał samochód i wysiadł z kabiny. Wtedy też zaczął oceniać sytuację…

Jego następne kroki były kuriozalne. Sprawca kolizji zaczął prostować blachy w swoim aucie. W końcu doszło nawet do skakania po masce. Gdy uznał, że jest już akceptowalnie, odjechał jak gdyby nigdy nic. Wszystko zarejestrowała jednak kamera monitoringu umieszczona do pobliskiego budynku. Mężczyzna odpowie zatem za swoje czyny.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypadek skutera - urwane koło ciężarówki

Zderzenie skuterzysty z urwanym kołem ciężarówki: Kask uratował mu życie

Rejestracje nowych aut 2020

Rejestracje nowych aut w okresie styczeń-październik: Nie jest dobrze…