w

Dacia Duster po wizycie u Prior Design wygląda obłędnie. Na pakiet wystarczy 15 tysięcy złotych

Dacia Duster Prior Design 2021
Dacia Duster po wizycie u Prior Design wygląda obłędnie. Na pakiet wystarczy 15 tysięcy złotych

Nie jest tajemnicą, że rumuński SUV ma budżetowy charakter. Nie brakuje jednak fanów tego auta, którzy chętnie poddają modyfikacjom własne egzemplarze.

Naprzeciw tym potrzebom stanął Prior Design. Tuner słynący z odważnych projektów wziął na warsztat jedną sztukę i stworzył coś naprawdę interesującego. Dacia Duster w takim wydaniu wygląda wręcz obłędnie!

Dacia Duster Prior Design
Najbardziej zwracają uwagę poszerzone błotniki

Body kit został wykonany z mieszanki włókna węglowego i dura-flexu. Dzięki temu nie wygenerował dużych kosztów. W jego skład wchodzą przeprojektowane zderzaki, poszerzone, muskularne błotniki, wloty powietrza, nakładki progowe, masywny dyfuzor, dwie końcówki układu wydechowego oraz spojler dachowy. Trzeba przyznać, że w takiej konfiguracji, Dacia Duster wyróżnia się z tłumu.

Dobry pakiet, dobra cena

Jak wynika z informacji podawanych na oficjalnej stronie Prior Design, pakiet nie kosztuje ogromnych pieniędzy. Prezentowane modyfikacje stylistyczne to wydatek 3298 euro. Przy aktualnym kursie (4,60), oznacza to cenę 15 170 złotych.

W skład pakietu wchodzą m.in.:

  • poszerzone błotniki
  • przeprojektowane zderzak
  • nakładki progowe
  • wloty powietrza
  • dyfuzor
  • dwie końcówki układu wydechowego
  • spojler dachowy

Podejrzewamy, że podobne zmiany w limuzynie klasy premium kosztowałyby wielokrotnie więcej. Panowie z Prior Design wiedzą jednak, że klienci Dacii to nie są milionerzy. I bardzo fajnie, że wyszli naprzeciw także takiej klienteli.

Dacia Duster Prior Design - front
Koszt pakietu to 15 170 złotych

Warto dodać, że prezentowany egzemplarz posiada więcej zmian, które nie są częścią pakietu. Wśród nich znalazły się felgi aluminiowe, obniżone zawieszenie oraz większe tarcze z zaciskami pomalowanymi na czerwono. We wnętrzu zagościła natomiast klatka bezpieczeństwa. Ktoś potraktował swój egzemplarz Dacii Duster bardzo poważnie.

Dacia Duster Prior Design - read
Zestaw pasuje do egzemplarzy zarówno sprzed, jak i po liftingu

Dacia Duster w wydaniu Prior Design prezentuje się naprawdę fajnie. Co ważne, tuner pozwala na zakup pojedynczych komponentów, dlatego każdy może zmieniać swojego SUV-a wedle własnych potrzeb i oczekiwań.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Little Talladega

Idealne miejsce wypoczynku dla fanów motoryzacji. Pensjonat na torze (wideo)

Mercedes-Benz A 250e - acceleration

Mercedes-Benz A 250 e pokazał pazur na niemieckiej autostradzie. Jest naprawdę szybki! (wideo)