w

Czy to nowe Renault Clio?

Jeszcze nie ochłonęliśmy po pierwszym spojrzeniu na kolejną generację Peugeota 208, a już dotarliśmy do zdjęcia, które ma przedstawiać design nowego Renault Clio.

Historia tej fotografii jest dość zabawna. Pojawiła się ona na fanpage’u CarScaleWorld i przedstawia model w skali 1:43. Uzupełnieniem była informcja, że wkrótce trafi on do sprzedaży. Jak można się domyślać, post szybko zniknął, ale… dobre wiadomości rozchodzą się szybko.

Czy to nowe wcielenie? A może mamy do czynienia z liftingiem? Trudno jednoznacznie stwierdzić. Design jest na pewno ewolucyjny. Linia boczna została wzbogacona nowymi nakładkami na drzwi. Z przodu pojawiły się natomiast reflektory z ledowymi rogami – w stylu Talismana. Nieco inny jest też grill. Pewną niedoskonałością modelu jest brak tylnej klamki, która dotychczas była ukryta w tylnym słupku. Czas pokaże, czy tak pozostanie.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowy Peugeot 208 – do sieci wyciekło pierwsze zdjęcie

Marki Ford i Volkswagen ogłosiły powrót do współpracy