w

Countryman po face liftingu

Mini stopniowo powiększa swoją gamę, ale przyszłość niektórych modeli może nie być kolorowa. Oczywiście powodem jest przeciętne zainteresowanie na rynku.

 

O swoją pozycję nie musi się jednak martwić Coutryman, który należy do najchętniej kupowanych „Miniaków”. Przeszedł właśnie face lifting, który upodobnił go nowego Mini. Zmienił się dość znacznie pas przedni, w którego skład wchodzą reflektory z nieco innym wypełnieniem, nowy grill i zderzak. Oferta Countrymana została także wzbogacona o nową paletę kolorów i dodatkowe wzory felg.

 

Z kolei we wnętrzu pojawiły się lepsze materiały wykończeniowe. Nie zabrakło również bogatszego wyposażenia i lepszego wycieszenia przedziału pasażerskiego. Dzięki tym poprawkom crossover Mini może jeszcze przez kilka lat walczyć o klientów. Auto trafi do salonów za kilka miesięcy.

 

Źródło: WCF

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Renault Clio II / Thalia I (1998-2012)

Infiniti QX80 Limited