w

Civic Type R już blisko…

Honda dalej pracuje nad hot-hatchem, który ma wyznaczyć zupełnie nowe standardy w klasie. W Paryżu zostanie zaprezentowany model będący ostatnią zapowiedzią wersji produkcyjnej.

honda_civic_type_r_concept_1

Jak przystało na Hondę, Civic Type R Concept II wygląda muskularnie i bojowo. Mamy nadzieję, że fantastycznie wyglądające reflektory tylne zintegrowane z potężnym spojlerem pozostaną w niezmienionej formie. Zdaniem przedstawicieli Hondy, nowy model będzie najlepszym w całej dotychczasowej historii linii Type R. Moc? Grubo ponad 280 KM. Pełnię możliwości japońskiego hot-hatcha poznamy po wciśnięciu umieszczonego na kierownicy przycisku R+, który nie do poznania zmieni charakterystykę zawieszenia oraz silnika. Wygląda na to, że już wkrótce obecny rekord okrążenia Północnej Pętli Nurburgringu w klasie FWD przejdzie do historii…

 

Źródło: WCF

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie będzie nowego Lotusa Esprit

Lamborghini Asterion – nowe informacje i zdjęcia