w

Citroen C5 Aircross 2017

W Szanghaju zostanie zaprezentowany Citroen C5 Aircross, czyli nowa broń Francuzów w walce o modnego i wymagającego klienta.

Wpisuje się on w najnowsze standardy marki. Pod względem stylistycznym trudno mu cokolwiek zarzucić. Wygląda bardzo okazale, co jest zasługą wielu obłości i dobrych proporcji. Charakterystycznymi elementami są oczywiście panele Airbump umieszczone na drzwiach, pas przedni z trzema poziomami oświetlenia, tylne lampy z ciekawym wypełnieniem i osłony zderzaków. We wnętrzu znajdują się natomiast wirtualne zegary z możliwością personalizacji, dotykowy ekran multimedialny pełniący rolę centrum dowodzenia, wiele schowków, a także interesujące smaczki stylistyczne (dysze nawiewów, dźwignia zmiany biegów, wzory tapicerek czy dwuramienna kierownica). Auto trafi na wybrane rynki europejskie na początku przyszłego roku.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warszawa: Efektowny burnout Dodge’m Challengerem (Video)

Nowe Suzuki Swift – premiera