w

Ciekawa zapowiedź nowego Renault Trafic

W sieci pojawił się interesujący teaser najnowszego dostawczego Renault. Czy nawiązanie do kultowego serialu z lat 80-tych wpłynie na zwiększenie popularności modelu?

Przy tworzeniu krótkiego filmiku spece od reklamy wyraźnie zainspirowali się legendarnym K.I.T.T -em z serialu „Knight Rider” („Nieustraszony”). Nawet hasło (#TraficRider) garściami czerpie z popularnej amerykańskiej produkcji. Renault obiecuje, że nowa generacja modelu będzie dostępna w aż 270 różnorodnych wariantach – wybierać można m.in. w kilku rodzajach zabudowy oraz różnych wersjach długości i wysokości modelu. Pod maską znajdzie się cała paleta nowoczesnych jednostek napędowych, z nowym turbodieslem 1.6 dCi na czele. Nowy Trafic lada moment pojawi się w salonach, a to oznacza, że już wkrótce każdy dostawca będzie mógł się poczuć jak David Hasselhoff…

 

Źródło: Renault, WCF

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Audi R8 wjeżdża w Audi A5

Lexus nie chce produkować sportowych crossoverów