w

Chojrak w starym Audi wyprzedzał z horrendalną prędkością. Skończył rozbiciem samochodu (wideo)

Chojrak w Audi - wypadek
Chojrak w starym Audi wyprzedzał z horrendalną prędkością. Skończył rozbiciem samochodu (wideo)

Piraci drogowi to środowisko międzynarodowe. Praktycznie w każdym kraju można znaleźć osoby, które prowadzą w bardzo niebezpieczny sposób.

Nie inaczej jest w Mołdawii, czego przykładem jest ta historia. Chojrak w starym Audi wyprzedzał z horrendalną prędkością. Podczas wykonywania manewru stracił panowanie nad samochodem i wypadł z drogi.

Samochód odbił się od ogrodzenia, przeciął jezdnię i wypadł na drugą stronę. Niewiele brakowało do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem. Wszystko nagrała kamera umieszczona w samochodzie świadka.

Warty uwagi jest spokój nagrywającego świadczący o tym, że nie jest to pierwsza taka sytuacja, którą zobaczył na własne oczy.

Duże prawdopodobieństwo, że samochód skończy na złomowisku. Jego użytkownik wyraźnie przesadził. Niewykluczony jest także zły stan opon, który „pomógł” w utracie stabilności.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mazda CX-3 - test łosia

Mazda CX-3 w teście łosia: Mimo lekkości, skakała jak piłeczka (wideo)

Nieodpowiedzialny kierowca Toyoty Hilux

Przejaw skrajnej głupoty kierowcy Toyoty. Rozbił pick-upa wjeżdżając w ludzi siedzących na pace (wideo)