w

Chevrolet Corvette za odnalezienie psa. Zrozpaczona rodzina poszukuje swojego czworonoga

Sportowe auto za psa
Chevrolet Corvette za odnalezienie psa. Zrozpaczona rodzina poszukuje swojego czworonoga

Są wierne i przyjacielskie. Czworonożne futrzaki nierzadko pomagają nam wyjść z kryzysu i opanować złe emocje.

Nic więc dziwnego, że ta zamożna rodzina chce nagrodzić osobę, która jej pomoże. Chevrolet Corvette za odnalezienie psa to niezwykle hojny dar, ale doskonale rozumiemy taką decyzję.

Derek i Alex Kirchner mieszkają w hrabstwie Cobb (Georgia, Stany Zjednoczone). Ich psiak o imieniu Marley zaginął we wrześniu 2021 roku. Rodzina nie traci jednak nadziei i stara się zmobilizować amerykańskie społeczeństwo.

Samochód za psa

Miłość do zwierzęcia może nie mieć żadnych granic. Dla tych ludzi Marley jest częścią rodziny, dlatego starają się robić wszystko, by wrócił do domu. To pies średniej wielkości z przewagą białego umaszczenia. Jest mieszańcem, ale przypomina Whipetta, czyli przedstawiciela rodziny chartów. Jest bardzo energiczny i przyjazny. Ma teraz 4 lata.

Marley - zaginiony pies
Marley jest mieszańcem z cechami charta. Ma 4 lata i przyjazny charakter

Derek i Alex rozpowszechniają informacje w okolicy oraz korzystają z kanałów w mediach społecznościowych. Zostali także zaproszeni do telewizji, gdzie udało się przekazać ważny dla nich komunikat.

Chevrolet Corvette Z51 z 2016 roku został oklejony zdjęciami psa. Nie zabrakło też informacji o darowiźnie. Oprócz samochodu, znalazca otrzyma sumę pieniężną w wysokości 4000 dolarów.

Oby nowa nagroda zmotywowała społeczność. Niewykluczone, że Marley znajduje się wiele kilometrów dalej. Pozostaje mieć nadzieję, ze pies znajdzie się cały i zdrowy.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontrola za wyprzedzanie przed przejściem

„Niech Pan nie żartuje” – reakcje kierowców na mandaty po 1500 złotych (wideo)

Zawalony most w Pittsburghu

Chwile grozy na starym moście. Konstrukcja runęła z kilkunastoma pojazdami. Są poszkodowani (wideo)