w

Certyfikat autentyczności Pagani – taka książka serwisowa premium. Cenna rzecz dla nabywców

Pagani Puro
Certyfikat autentyczności Pagani - taka książka serwisowa premium. Cenna rzecz dla nabywców

Kupowanie drogiego samochodu to nie tylko wyzwanie, ale też ryzyko. Szczególnie w przypadku rynku wtórnego.

Niemal nigdy nie można mieć pewności, co do pełnej historii pojazdu, który jest już w użytkowaniu od jakiegoś czasu. Nie zawsze chodzi o rzetelność i uczciwość sprzedającego. Pewnych rzeczy po prostu nie widać po amatorskim sprawdzeniu. Czasami nawet auta z fabryki skrywają tajemnice. Właśnie dlatego Pagani zaproponowało certyfikat autentyczności i stanu technicznego.

To bardzo dobra wiadomość dla polskich klientów, którzy wkrótce będą mogli kupić, użytkować i wygodnie serwisować swoje wymarzone Pagani w Polsce. Wszystko za sprawą nowego salonu powstającego w Warszawie pod szyldem grupy Pietrzak.

Pagani Puro – certyfikat zwiększający wartość

Każdy samochód opuszczający fabrykę w Modenie posiada pełną historię zastosowanych komponentów, numery seryjne, zdjęcia i nazwiska wykonawców zaangażowanych w produkcję. Dzięki temu klient może liczyć na szczegółową analizę.

Pagani Huayra
Certyfikat będzie podpisze sam Horacio Pagani, założyciel marki

Potwierdzeniem autentyczności jest dokument Pagani Puro, który będzie miał formy cyfrową i fizyczną. Ta pierwsza zostanie uwieczniona na serwerze, a druga zostanie książką ze skórzaną okładką. W obu miejscach będą znajdować się wykazy wszelkich czynności serwisowych przeprowadzonych w samochodzie. Sam certyfikat zostanie podpisany przez Horacio Paganiego, założyciela marki.

Ktoś może uznać to za zbyteczny gadżet lub książkę serwisową w papierowym wydaniu. Niemniej jednak nabywcy tak drogich aut lubią wszelkiego rodzaju uzupełnienia i akcesoria, które nadają całości status wyjątkowości. Ten certyfikat autentyczności z autografem samego właściciela jest więc cenną zdobyczą, a sam dokument może przydać się przy potencjalnej odsprzedaży.

https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMOrZngswgeS2Aw?hl=pl&gl=PL&ceid=PL%3Apl

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Toyota Hilux 1969

Toyota Hilux pierwszej generacji znaleziona w stodole. Można ją mieć za grosze

Ford Mustang Mach-E GT - test 2021

Ford Mustang Mach-E GT – test, dane techniczne, ceny, opinie