w

Car of the Year 2018 – znamy 7 finalistów!

Car Of The Year 2021 finalists
Znamy finalistów Car Of The Year 2021: Są niespodzianki!

Międzynarodowe jury Car of the Year złożone z 60 dziennikarzy wytypowało siedmiu finalistów tegorocznej edycji.

Tym razem stawka jest naprawdę bardzo zróżnicowana. Praktycznie każdy z poniżej wymienionych samochodów reprezentuje inną klasę. Pozwolę je wymienić alfabetycznie. Pierwszym walczącym o tytuł jest Alfa Romeo Stelvio – włoski SUV, który cieszy się sporym zainteresowaniem Rynkowym. Drugim kandydatem jest Audi A8. Flagowa limuzyna niemieckiej marki to nowy etap „ekranizacji” kokpitów.

Trzeci zawodnik to natomiast BMW serii 5 przykuwające uwagę stylem i jakością. Czwartym pretendentem do tytułu COTY 2018 jest Citroen C3 Aircross, czyli miejski crossover, który właśnie trafił na polski rynek. Kolejny gracz to Kia Stinger wnosząca koreańską markę na wyższy poziom. Szósta propozycja to przedstawiciel samochodów miejskich – SEAT Ibiza. Alfabetyczną stawkę zamyka natomiast Volvo XC40.

Kto tym razem wygra? Mam przeczucie, że wszystko rozegra się pomiędzy tą trójką: C3 Aicross, XC40 i Stinger.

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przyszłość Roberta Kubicy – wszystko powinno rozstrzygnąć się w grudniu

Opel Insignia GSi – ile kosztuje w Polsce?