w

Był tak pijany, że zasnął z nogą na hamulcu. Po przebudzeniu ruszył prosto w karetkę (wideo)

Pijany zasnął za kierownicą i uderzył w karetkę
Był tak pijany, że zasnął z nogą na hamulcu. Po przebudzeniu ruszył prosto w karetkę (wideo)

Nie tylko w Polsce dochodzi do patologicznych zdarzeń na drogach, czego przykładem może być ostatnia sytuacja z Glendale (Nowy Jork, Stany Zjednoczone).

Kierowca SUV-a był tak pijany, że zasnął z nogą na hamulcu. Świadkowie zdarzenia wezwali służby, by okiełznały sytuację. Nie było to jednak łatwe, biorąc pod uwagę okoliczności i wzmożony ruch na ulicy.

Ratownicy, którzy przybyli na miejsce starali się wyciągnąć mężczyznę. Ten jednak odmówił wykonywania poleceń. Strażak postanowił więc wybić tylną szybę, by dostać się do kabiny. Pijany mężczyzna podjął wtedy najgłupszą z możliwych decyzji.

Ruszył prosto w karetkę, która była zaparkowana tuż przed czarnym SUV-em. Pojazd uprzywilejowany został tam zaparkowany celowo, właśnie z powodu potencjalnej ucieczki.

Ostatecznie, sprawca zdarzenia został wyprowadzony na noszach, a następnie trafił do szpitala, gdzie przeprowadzono mu niezbędne badania. Duże prawdopodobieństwo, że straci uprawnienia i doczeka się wyroku.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pasażer wypadł z jadącego auta

Poniosła go impreza albo nie domknął drzwi – wypadł z auta na środek jezdni (wideo)

Awaria auta na środku drogi

Zepsute auto i znieczulica społeczna. Tylko dwóch kierowców pomogło (wideo)