w

Był tak pijany, że wpadł do rowu przy prędkości spacerowej. Miał 2 promile (wideo)

Pijany kierowca w Audi
Był tak pijany, że wpadł do rowu przy prędkości spacerowej. Miał 2 promile (wideo)

To kolejne niebezpieczne zdarzenie drogowe z udziałem nietrzeźwego kierowcy, które miało miejsce w tym tygodniu.

Do zdarzenia doszło 9 listopada około godziny 20:00 na ulicy Brzozowej w Mazańcowicach – niewielkiej miejscowości znajdującej się niedaleko Bielska-Białej. Kierowca dostrzegł nieoświetlone Audi, którego użytkownik nie radził sobie z prowadzeniem.

Od razu zaczął podejrzewać, że osoba prowadząca stare, niemieckie auto jest pod wpływem alkoholu albo innych środków odurzających. Postanowił więc zawiadomić służby i jechać za nią.

>Młodzian w BMW dał popis. Uderzył w radiowóz, miał sądowy zakaz i był nietrzeźwy (wideo)

Nagrywający próbował zwrócić uwagę niepewnie jadącego kierowcy używając świateł drogowych. nie przyniosło to rezultatu. Podróż jednak nie trwała długo. Skończyło się w pobliskim rowie.

Prędkość była spacerowa, dlatego trudno mówić o poważnych uszkodzeniach auta, a tym bardziej uszczerbkach na zdrowiu. Kierowca wydostał się z kabiny na czworaka wykorzystując drzwi od strony pasażera.

>Śpiewający traktorzysta w drodze do Hrubieszowa. Był kompletnie pijany (wideo)

Nagrywający od razu zorientował się, że jego decyzja była właściwa. Na miejsce przyjechał patrol policji. Okazało się, że sprawcą zdarzenia był 26-letni obywatel Ukrainy, który miał w wydychanym powietrzu ponad dwa promile.

Mężczyzna trafił na izbę wytrzeźwień, a jego samochód został odholowany. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nagłe hamowanie agresywnego motocyklisty

Ustroń. Motocyklista chciał pokazać, że jest mocniejszy – narażając własne życie (wideo)

Porsche 911 Turbo S test łosia

Porsche 911 Turbo S w teście łosia. Taycan tak nie potrafi (wideo)