w

Brutalny napad na nastolatka. Agresor jest już w rękach policji (wideo)

Atak na nastolatka w Zawierciu
Brutalny napad na nastolatka. Agresor jest już w rękach policji (wideo)

Do zdarzenia doszło w czerwcu, ale dopiero teraz policja zdecydowała się na opublikowanie nagrania.

Brutalny napad na nastolatka miał miejsce w Zawierciu. Jak widać na nagraniu, mężczyzna bez koszulki idący z kobietą wpadł w młodego chłopaka. Znokautował go uderzając w twarz prawą pięścią. Nastolatek upadł nieprzytomny na ziemię.

Nie było żadnych powodów, by decydować się na jakąkolwiek przemoc. Młody chłopak miał po prostu pecha, że znalazł się obok bezmyślnego, patologicznego agresora, który zachował się w sposób absurdalny.

Śląska policja udostępniła w sieci nagrania z kamer, które ujawniają moment zdarzenia i sylwetkę sprawcy. Mężczyzna był widziany w lokalnym sklepie, a monitoring zdołał nagrać jego twarz. Znalezienie go było kwestią czasu

Jest już w rękach policji

Podejrzany zgłosił się na komisariat dobrowolnie. Okazało się, że to 28-letni mieszkaniec sąsiedniego powiatu. Jak podała policja, usłyszał już zarzut, za który grozi mu kara do roku pozbawienia wolności.

Uważamy, że taki akt przemocy powinien nieść za sobą poważniejsze konsekwencje dla oprawcy. Psychopatyczne zachowanie mogło doprowadzić do tragedii. Młody chłopak uderzył głową o nawierzchnię i nie przyczynił się w żadnym stopniu do sprowokowania tego ataku.

Pozostaje mieć nadzieję, że sąd nie będzie łaskawy i ten nieodpowiedzialny człowiek skończy ze znacznie surowszą karą (także finansową na rzecz poszkodowanego), która pozwoli mu zrozumieć, że postąpił bardzo źle.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kradzież aut nową metodą

Ukryli urządzenie do kradzieży w Nintendo Game Boy. Złodzieje odjeżdżali SUV-ami Mitsubishi (wideo)

Zderzenie przewożonego samolotu z wiaduktem

Nieudany transport wraku samolotu w Indiach. Wiadukt okazał się za niski (wideo)