w

Brawurowy pościg i próba staranowania – śmierć uciekiniera (Video)

Pościgi w Stanach Zjednoczonych należą do standardowych wyzwań, z którymi muszą się mierzyć funkcjonariusze policji. Jeden z nich miał swój tragiczny finał.

Pewien mężczyzna uciekał amerykańskim pick-upem po lokalnych drogach. Tworzył ogromne zagrożenie rozpędzając się do wysokich prędkości i jadąc pod prąd. Nie był w stanie zgubić radiowozów, ale nie zamierzał się poddać. I właśnie wtedy jeden z policjantów podjął odważną decyzję.

Postanowił bowiem staranować auto podejrzanego, zahaczając o jego tylną część nadwozia. W wyniku tego oba samochody wpadły w poślizg. Półciężarówka zaczęła dachować, a pojazd policyjny wyleciał w powietrze. Funkcjonariusz trafił do szpitala i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Uciekinier zginął na miejscu. Zobaczcie to niebezpieczne zdarzenie:

 

Wojciech Krzemiński

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Gdyby Łada Niva była koncepcyjną Klasą G…

Silnik 2.2 JTS (Alfa Romeo) – opinie, awarie, problemy