w

Brawurowe bączki i kobieta siedząca na drzwiach – co mogło pójść nie tak? (+18, Video)

Brawura to bardzo częste zjawisko w ruchu drogowym. Często wraz z głupotą tworzy swego rodzaju hybrydę przynoszącą niepożądane skutki, które można było przewidzieć i ich uniknąć.

Niestety, chęć popisania się przed innymi bywa silniejsza, a to ma swoje konsekwencje. Granica bywa bowiem cienka. W tym przypadku zabrakło zdrowego rozsądku zarówno kierowcy, jak i pasażerce. Ten pierwszy postanowił na środku skrzyżowania „spalić kapcia” i robić bączki swoim Mustangiem.

Jego niewiasta zdecydowała się, by w tym czasie, niczym prawdziwa gwiazda, siedzieć na drzwiach i trzymać się dachu. Jak można się domyślać, zadziałały prawa fizyki – siła odśrodkowa wyrzuciła ją prosto na asfalt. Lądowanie z pewnością było bolesne, co zresztą odzwierciedla poniższe nagranie. Mogło jednak dojść do potrącenia. Niech to będzie lekcja dla każdego fana mocnych wrażeń…

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

She wasn?t ready ?

Post udostępniony przez 310StreetMedia (@310_1320)

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Genesis G70 Shooting Brake? Fajny rendering!

BMW M5 G5M Hurricane – sedan, który rozstawia po kątach supersamochody