w

Brak koła, brak problemu: SUV-em przez miasto, jakby nic się nie stało…

Jazda SUV-em bez koła
Brak koła, brak problemu: SUV-em przez miasto, jakby nic się nie stało...

Pewne zdarzenia drogowe wydają się tak absurdalne, że nigdy nie powinny mieć miejsca. Niestety, ludzkie zachowanie sprawia, że w ruchu drogowym nigdy nie będzie w pełni bezpiecznie.

Trójkołowiec to zazwyczaj świetna zabawka, która powstaje z podzespołów auta i motocykla. Są też pojazdy wykonane od podstaw u producentów, czego przykładem może być Can-Am Spyder oraz Morgan 3 Wheeler. W tym wypadku jednak nie ma mowy o profesjonalnej przeróbce.

SUV bez przedniego koła

Kierowca tego samochodu musiał uczestniczyć w kolizji, której efektem było uszkodzenie przednich części podwozia i nadwozia – w tym utrata koła. Oczywiście trudno jednoznacznie stwierdzić, jaka jest geneza tej historii, ale niewątpliwie wzbudza ona spore kontrowersje.

Mężczyzna nie przejmował się niczym i kontynuował jazdę, mimo iż jego auto ocierało przodem o nawierzchnię. Nie widział problemu w dymie, iskrach i ograniczonej sterowności. Zatrzymywał się nawet na czerwonym świetle. Porządny uczestnik ruchu!

Nieznany powód

Wielu podejrzewa, że był pod wpływem alkoholu bądź innych środków ograniczających logiczne myślenie. Istnieje też teoria o kradzieży, bo pojazd nie posiadał rejestracji. Mamy jedynie nadzieję, że nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowy Hyundai Bayon

Hyundai Bayon 2021: zapowiedź nowego modelu dla Europy

Hipersamochód Naran Automotive

Zaledwie 2,3 sekundy do 100 km/h: oto hiperauto stworzone przez markę, której nie znałeś