w

Bolesna pułapka antykradzieżowa. Ten złodziej sam porzucił łup (wideo)

Bolesna pułapka antykradzieżowa. Ten złodziej sam porzucił łup (wideo)

Kradzieże jednośladów to codzienność w wielu zakątkach ludzi. Skuteczność policji w znajdywaniu sprawców jest w tym zakresie, delikatnie mówiąc, skromna.

Niektórzy starają się skuteczniej zabezpieczać swój sprzęt. Istnieje również tacy, którzy potrafią skutecznie odstraszyć przestępców. Dobrym tego przykładem jest ta bolesna pułapka antykradzieżowa.

Dlaczego bolesna? Tzw. penetrator to zamaskowany pręt, który przebija siedzisko po jego obciążeniu. Nikomu nie trzeba tłumaczyć, że to z pewnością gorsze, niż wizyta u proktologa. Autor tego rozwiązania postanowił pozostawić rower przy ulicy i zaczekać w ukryciu na potencjalnego złodzieja.

Szybko pojawił się młodzieniec, który najpierw badał teren, a potem zdecydował się na kradzież. Gdy usiadł, przekonał się, jak zła była jego decyzja. Porzucił sprzęt na drodze. Może spieszył się do toalety…

Wojciech Krzemiński

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kłopoty TiR-a na krętej drodze

Ten kierowca TIR-a wyczerpał limit szczęścia (wideo)

Otwarcie maski podczas jazdy

Oto, co może się stać, gdy maska jest niedomknięta (wideo)