w

BMW Z4 – kolejna ofiara Nurburgringu (Video)

Chyba za wcześnie napisałem, ze w lipcu Nurburgring był łaskawy dla kierowców. Kolejny dzień przyniósł bowiem następny, dość poważny „dzwon”.

Głównym bohaterem tej historii jest mężczyzna prowadzący BMW Z4. Bawarski roadster jest całkiem fajną zabawką, która może dać sporo frajdy po torze. Jak każdy inny samochód, nie wybacza jednak błędów kierowcy. W tym przypadku przyczyną nieprzyjemności było złe wejście w zakręt, które zaowocowało wjazdem na przydrożny żwir. Prędkość była na tyle duża, że sypka nawierzchnia nie poradziła sobie z wystarczającym odhamowaniem pojazdu. Właśnie dlatego chwilę później znalazł się on po drugiej stronie, gdzie uderzył w barierki. Auto uległo poważnym uszkodzeniom, ale nadaje się do naprawy. Kierowca na szczęście nie doznał żadnych obrażeń (brawo za kask!).

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Audi Q3 2018 – pierwsze zdjęcia

Czas na nowy samochód! Kalkulator kredytu pomoże dopasować wysokość raty!