w

BMW Z4 Carlex Design

Rzadko kiedy mamy okazję pisać o polskich tunerach. Na szczęście w Polsce istnieje Carlex Design – firma, która udowadnia, że Polacy też potrafią.

bmw_z4_carlex_design_2014_2

Tym razem na jej warsztat trafiło BMW Z4. Pierwszy rzut oka i już widać, że auto przerobiono w stylu Steampunk. Podoba się? Z zewnątrz wygląda całkiem fajnie. Czarny mat, kontrastujący z miedzianymi felgami i dachem robią świetne wrażenie. Jeśli chodzi o wnętrze, to mamy mieszane uczucia. O ile skóra jest bardzo wysokiego gatunku, o tyle wykończenie z miedzi prezentuje się dość… nietypowo. Według nas nie do końca pasuje do faktury wnętrza bawarskiego roadstera.

bmw_z4_carlex_design_2014_4

Nie ma jednak wątpliwości, że wykonana przy tym Z4 praca to pełen profesjonalizm. Stal i miedź mogą być całkiem ciekawą alternatywą dla stosowanego do znudzenia włókna węglowego…

 

Źródło: WCF

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ile będzie kosztował Mercedes S Pullman?

Sergio Marchionne ujawnia przyszłość Alfy Romeo