w

BMW X6 M Design Edition

BMW X6 okazało się rynkowym hitem. Potężny, 4-osobowy SUV o linii coupe był widocznie tym, czego zamożnym klientom brakowało…

 

Teraz do oferty trafi jego specjalna wersja Design Edition, która będzie zintegrowana jedynie z najmocniejszym wariantem silnikowym (M-Power). Oznacza to, ze pod maską znajdzie się 4,4-litrowe V8 o mocy 555 KM.

 

Czym się jednak wyróżnia? Przede wszystkim pakietem wizualizacyjnym, który obejmuje: przedni splitter z włókna węglowego, okleiny, matowy grill, 21-calowe felgi aluminiowe, nowy dyfuzor i spojler z włókna węglowego. Wnętrze zostało natomiast wzbogacone o wstawki z lakieru fortepianowego, kokpit obity skórą, a także czerwone przeszycia tapicerki.

 

Na rynku pojawi się jedynie 100 sztuk X6 M Design Edition, dlatego chętni powinni już wybrać się do banku, by podpisać umowę kredytową… Jak dużą? Tego nie wiemy, gdyż cena nie została jeszcze ujawniona.

 

Źródło: WCF

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Toyota Yaris 1,33 Trend by Simple – klasyka po raz trzeci

Elektryzująca oferta Renault