w

BMW X5 Kelleners Sport

BMW X5 często trafia w ręce warsztatów tuningowych. Skąd ten trend? Trudno powiedzieć. Bawarskie auta po prostu dobrze wyglądają i trafiają w gusta tunerów.

bmw_x5_kelleners_sport_2014_1

Auto przeszło kilka zabiegów stylistycznych jak i technologicznych. Z zewnątrz wyróżnia się bodykitem, który poszerza auto i „zbliża” je do gleby. Nie bez znaczenia jest także biały lakier, który kontrastuje czarnymi 22-calowymi felgami, grillem i przyciemnionymi szybami. Ponadto zdecydowano się na nowe końcówki wydechu. Trzeba przyznać, że wszystko prezentuje się z klasą.

bmw_x5_kelleners_sport_2014_3

Jeśli chodzi o wzrost mocy, to Kelleners Sport oferuje zwiększenie jej za pomocą chiptuningu. W zależności od wersji, od kilku do kilkunastu procent. Dla przykładu, trzylitrowy diesel jest w stanie „otrzymać” 44 dodatkowe konie. Nic tylko brać. Pytanie brzmi: za ile…? Tego tuner nie zdradził…

 

Źródło: WCF

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mercedes A45 AMG VATH

Seat Leon ST 2.0 TDI CR FR – Kombi bardziej sportowe