w

BMW Serii 8 – zapowiedź

Kilka miesięcy temu BMW zaprezentowało koncept zapowiadający Serię 8. Na początku roku pojawiły się zdjęcia szpiegowskie (dość słabej jakości) zdradzające po części, jak będzie wyglądać wersja produkcyjna.

Teraz bawarska marka zdecydowała się na oficjalną zapowiedź nowego modelu. Auto ma wyróżniać się nie tylko piękną sylwetką, ale także dynamiką wynikającą z mocnych jednostek napędowych i wydajnego układu jezdnego. Istotną zaletą będą także liczne systemy bezpieczeństwa, które znajdą się na pokładzie.

?Jazdy testowe w najtrudniejszych warunkach pokazują, że nasza koncepcja nowego BMW serii 8 Coupé sprawdza się doskonale. Osiągane już teraz wartości dynamiki jazdy są absolutnie imponujące. Nasi klienci i kibice mogą cieszyć nieodległą wizją prawdziwego samochodu sportowego?, mówi Klaus Fröhlich, członek zarządu BMW AG ds. Badań i Rozwoju, który nadzoruje program testowy we Włoszech.

BMW nie ujawniło jeszcze żadnych zdjęć, dlatego musimy uzbroić się w cierpliwość, ale poniższe, nieoficjalne „strzały” pozwalają wywnioskować, że warto poczekać na ten samochód.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Audi RS5-R ABT

Mercedes 770K Hitlera nie został sprzedany. Nie osiągnął ceny minimalnej.