w

BMW Serii 3 F30 z wielkim grillem. To się dzieje naprawdę.

BMW Serii 3 F30 z wielkim grillem. To się dzieje naprawdę.

Najnowsze wcielenie bawarskiego supersedana oraz Seria 4 wciąż wzbudzają spore kontrowersje, co oczywiście ma związek z ich designem.

Wszystko za sprawą dwuczęściowego grilla o horrendalnych rozmiarach. Wielu fanów marki twierdzi, że to stylistyczna przesada, która jest krokiem do tyłu pod kątem atrakcyjności. Według nas odpowiednio skonfigurowany egzemplarz może wyglądać naprawdę dobrze.

BMW Serii 3 z wielkim grillem
To kolejny model (po E60), który niefabrycznie otrzymał grill z nowego BMW M3

Okazuje się też, że coraz większa grupa przekonuje się do nowego motywu, czego dowodem jest zaszczepianie wielkiego “nosa” do starszych modeli. Ostatnio pokazywaliśmy Wam takie E60. Teraz do sieci trafiły fotografie BMW Serii 3 F30 z wielkim grillem.

Wkomponowanie całego zderzaka z pewnością wymagało kreatywności i wyobraźni. Summa summarum, wyszło lepiej, niż wielu mogło podejrzewać, choć w tym przypadku wciąż jesteśmy zwolennikami konwencjonalnego rozwiązania.

Wojciech Krzemiński

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rolls Royce Ghost Mansory 2021

Rolls Royce Ghost po wizycie u Mansory. Elegancko i mrocznie zarazem

Kampania Lexusa dotycząca smartfonów

Cenna kampania Lexusa na rzecz bezpieczeństwa. Odłóż smartfon, gdy prowadzisz! (wideo)