w

BMW M850i AC Schnitzer

Seria 8 ma genialną, elegancką sylwetkę, której niczego nie brakuje. Mimo tego, coraz śmielej patrzą na nią firmy zajmujące się tuningiem.

Nie brakuje bowiem klientów, którzy chętnie spersonalizują swój egzemplarz. Doskonale wie o tym AC Schnitzer, który wziął na swój warsztat wersję M850i. Pakiet przygotowany przez znanego tunera obejmuje body kit, w skład którego wchodzą m.in.: nakładki na progi, potężny dyfuzor, tylne skrzydło umieszczone na klapie bagażnika, dokładki zderzaków, czarny grill i pięcioramienne felgi w rozmiarze 20 cali. Bystre oko dostrzeże również zawieszenie obniżone o 20 mm.

Zdecydowano się także na modyfikacje komputera sterującego, co zaowocowało wzrostem potencjału do 620 KM oraz 840 Nm (+90 KM, +90 Nm). Co istotne, AC Schnitzer oferuje również modyfikacje wariantu 840d (380 KM i 780 Nm).

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wycieraczki szyb samochodowych

Gdy zbyt bardzo lubisz felgi…