w

BMW M235i Track Edition

BMW serii 2 to oczywiście najmniejsze coupe w gamie bawarskiej marki. Co ciekawe, najbardziej sportowy wariant, czyli M235i, doczekał się edycji specjalnej, która zostanie ograniczona do 12 egzemplarzy. Każdy z nich trafi na rynek holenderski.

bmw_m235i_track_edition_2014_2

Co wyróżnia Track Edition? Przede wszystkim kilka dodatków, które przydadzą się podczas pokonywania toru. Auto zostało wzbogacone o nowy bodykit, w którego skład wchodzą m.in.: splitter, dyfuzor i nakładki na progi. Dopełnieniem całości są 19-calowe felgi aluminiowe o agresywnym wzorze. We wnętrzu zagościły natomiast aluminiowe pedały, sportowa kierownica i elementy z włókna węglowego.

bmw_m235i_track_edition_2014_3

A pod maską? Nic nowego. I trudno się temu dziwić, ponieważ 330-konna jednostka napędzająca M235i nie ma słabych punktów. Pozostaje kwestia ceny. No więc… 83 000 euro. Wyjątkowość kosztuje…

 

Źródło: WCF

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nissan Juke 80th Special Color Edition

BMW tworzy profil kupującego serię 2 Active Tourer