w

Biegnąca wiewiórka o mały włos unika zderzenia z BMW M2 (Video)

Z jakimi informacjami kojarzy się Wam Nurburgring? No jasne, że najpopularniejsze są wspólne przygody kierowców, samochodów i barierek…

Tym razem jednak coś z pozytywnym zakończeniem. BMW M2 to jedno z przyjemniejszych coupe do jazdy po torze. Docenił je sam Jeremy Clarkson, uznając, że to najlepsze auto tej marki ostatnich lat. W wersji wyścigowej jest bez wątpienia jeszcze skuteczniejsze i szybsze. Co istotne, wiewiórka okazała się, tym razem, jeszcze bardziej żwawa… Rudy zwierzak przeciął tor jazdy bawarskiego samochodu, który właśnie wchodził w kolejny zakręt. Jego kierowca w ostatniej chwili zobaczył, jak zwolenniczka orzechów wpada mu pod koła, ale udało mu się zareagować delikatnie odbijając kierownicą. Mała wiewiórka uniknęła kontaktu z oponą, ale z pewnością najadła się strachu. Zobaczcie to:

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepiękne BMW szuka nowego właściciela

Purpurowe Lamborghini Huracan młodej damy