w

Awaria sygnalizacji świetlnej na ruchliwym skrzyżowaniu. Kolizja wisiała w powietrzu… (wideo)

Awaria świateł na skrzyżowaniu i kolizja
Awaria sygnalizacji świetlnej na ruchliwym skrzyżowaniu. Kolizja wisiała w powietrzu... (wideo)

Światła są niezwykle istotnym elementem infrastruktury drogowej. Ich prawidłowe działanie minimalizuje ryzyko wystąpienia negatywnych konsekwencji.

Niestety, nie są to w pełni niezawodne urządzenia. Ta sytuacja wyraźnie obrazuje, czym może się skończyć awaria sygnalizacji świetlnej na ruchliwym skrzyżowaniu. Nagranie pochodzi z Bielska-Białej.

Przez jedną z głównych arterii jechała spora liczba samochodów. Kierowcy wjeżdżający na nią z drogi podporządkowanej mieli przed sobą spore wyzwanie. Tak naprawdę w większości przypadków musieli liczyć na uprzejmość innych uczestników ruchu.

Użytkownik Opla nie miał jednak szczęścia, bo jeden z kierowców jadących z pierwszeństwem nie zauważył, że czarne kombi znalazło się na jego torze jazdy. W wyniku tego, doszło do kolizji. Na szczęście oba pojazdy były w stanie opuścić miejsce zdarzenia bez konieczności wzywania lawety.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cwaniak w starym Audi A3

Głupota kierowcy w starym Audi: Nagłe hamowanie i gwałtowne manewry (wideo)

Chiński zjazd z autostrady

Imponująca „zawrotka” na chińskiej autostradzie. W Polsce budowaliby ją przez 20 lat… (wideo)