w

Awaria pojazdu Pudziana. „A taka miła sobota miała być wrrr” (wideo)

Sobota Pudziana
Awaria pojazdu Pudziana. "A taka miła sobota miała być wrrr" (wideo)

Nie jest tajemnicą, że najbardziej utytułowany polski strongman to bardzo pracowity człowiek.

Prowadzi firmę, która zajmuje się wieloma przedsięwzięciami. Zarządzanie łączy nie tylko z treningami, ale też ciężką fizyczną pracą, która niejednokrotnie wymaga spontanicznych działań. Tak też było tym razem, kiedy Pudzian wsiadł w ciągnik i pomógł pracownikowi.

Jak wynika z materiału nagranego przez samego Mariusza, doszło do usterki innego pojazdu, z którego korzystał jego pracownik. Najpewniej były to kłopoty z komputerem sterującym.

Szybka akcja

Jak się okazało, do problemów doszło w okolicach Kudowy-Zdroju. Konieczna była więc dłuższa wycieczka. Aktualny zawodnik KSW postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i sam podjął się holowania. Oczywiście nie robił tego samymi rękami. To już nie ten etap kariery niegdyś najsilniejszego człowieka na tej planecie.

Ciągnik Pudziana
Pudzian musiał zainterweniować, by pomóc w sobotę swojemu pracownikowi

Mariusz Pudzianowski słynie z zamiłowania do motoryzacji i ciężkiej pracy. Nierzadko to łączy prowadząc swoją działalność. Bardzo lubi użytkować ciężkie maszyny i świetnie sobie z tym radzi.

Wychwalają go także pracownicy, co jednoznacznie wskazuje, że ten człowiek nie zadziera nosa, mimo że jego osiągnięcia mogłyby na to pozwalać.

Zobacz także: Czym Pudzian przyjechał na spotkanie z fanami? (Video)

Prowadzenie własnego biznesu to trudna sztuka, która zazwyczaj oznacza poświęcanie znacznie większej ilości czasu, niż na zwykłym etacie. Nie jest jednak tajemnicą, że aby coś osiągnąć samodzielnie trzeba sporo poświęcić.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Navitel RS2 DUO Night Vision

Navitel RS2 DUO Night Vision – Dwustronna kamera. Obraz również z wnętrza (test)

Kolizja i ucieczka z parkingu

Łódź. Cofanie zakończone stłuczką. Sprawca postanowił uciec (wideo)