w

Audi RS Q8 Lumma Design – same mięśnie!

Audi RS Q8 Lumma Design

Lumma Design nigdy nie idzie na kompromis. Projekty tego tunera są zawsze bardzo wyraziste i trudno je pomylić z dziełami konkurencji. Kolejny z nich został oparty na topowej wersji SUV-a Audi.

Design nie dla każdego…

Q8 RS już w serii rzuca się w oczy, ale po wizycie na warsztacie znanego „modyfikatora” robi to jeszcze skuteczniej. Body kit jest po prostu mięsisty. Zderzaki, błotniki i nakładki wyraźnie poszerzyły całe auto i teraz wygląda na znacznie większe. Co więcej, sprawia wrażenie przyklejonego do drogi, bo zawieszenie zostało obniżone. Nie zabrakło także felg o ciekawym wzorze, dyfuzora i spojlera dachowego. Interesująco wygląda także połączenie pomarańczowej barwy z czernią i żółcią. Istnieją jednak inne konfiguracje kolorystyczne.

Jeszcze więcej mocy!

Firma tuningowa postanowiła również pogrzebać pod maską. Dzięki nowemu komputerowi sterującemu i przeprojektowanemu układowi wydechowemu, moc auta wzrosła do 694 KM (+103) i 910 Nm (+110). Producent nie podał osiągów, ale można spodziewać się setki w znacznie mniej niż 4 sekundy i prędkości maksymalnej przekraczającej 300 km/h.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Lexus IS 2021 – wyciekły zdjęcia!

ASX INSPORT – nowa wersja japońskiego crossovera