w

Audi QS7 ABT

Audi Q7 to SUV premium poważnych rozmiarów. Mimo tego poprzednia generacja tego modelu bardzo często odwiedzała warsztaty tunerów.

audi_q7_abt_2016_2

Czy z nową będzie podobnie? Jest na to spora szansa, bo kolejne wcielenie Q7 sprawia wrażenie jeszcze masywniejszego, co bez wątpienia ma znaczenie przy tuningu wizualnym. Na niemieckim SUV-ie swój nowy projekt oparła firma ABT. I musimy przyznać, że zmodyfikowane przez nią Audi wygląda na jeszcze większe niż dotychczas. Wszystko za sprawą rozbudowanego body kitu, w którego skład wchodzą poszerzone nadkola, nakładki na progi, większe, agresywniej wyglądające zderzaki, cztery końcówki wydechu, czarny grill i lotka nad tylną szybą. We wnętrzu zagościły natomiast dodatki z włókna węglowego, skóra i alkantara. Co ciekawe, ABT zdecydowało się na modyfikacje 3-litrowego benzyniaka, który seryjnie generuje 333 KM. Po kilku zabiegach moc jednostki wzrosła do 410 KM, co pozwala już na naprawdę sprawne przyspieszanie.

 

Źródło: Autoevolution

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fiat Tipo LPG dołączy do oferty

Renault Kaptur 4×4