w

AMG A 35 vs M135i vs Golf R vs S3 – drag race (Video)

Sportowe kompakty mają różne oblicza, co z pewnością mogliście sami wywnioskować czytając nasze testy. Wszystkie dysponują jednak świetnymi osiągami i właśnie one są główną cechą wspólną.

Panowie z kanału „carwow” pokusili się o ciekawe porównanie czterech reprezentantów tego gatunku. Pierwszy z nich to Mercedes-AMG A 35, który ma pod maską 2-litrowy silnik generujący 306 KM. Tuż obok znalazło się najnowsze M135i, które ma także 2-litrową jednostkę o mocy 302 KM. Dalej mamy graczy VAG-a: Volkswagena Golfa R (300 KM) i Audi S3 (306 KM). Każdy z tych samochodów posiada napęd na obie osie i automatyczną skrzynię biegów (BMW 8-biegową, a rywale 7-biegowe).

Trudno jednoznacznie wskazać zwycięzcę porównania bez obejrzenia materiału. Każde z tych aut ma szansę na wygraną i wiele zależy od samego startu. Sprawdźcie, jaka była kolejność na mecie:

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Taksówka na bazie Fiata Tipo – z charakterem!

Gdy wymiana koła kończy się… strzelaniną z policją (Video, +18)